SecondHand оптом - найкраща ціна на Українському ринку Секонд хенду

 

   Одяг секонд-хенд сортована в залежності від ступеня зносу товару: перший, другий, третій сорт. Товар сортований не тільки за ступенем якості, а й за типами одягу (куртки, футболки, джинси, шорти і т.п.), гендерними та віковими типами (дитячий, жіночий, чоловічий) і різні їх комбінації.
Нашими клієнтами є роздрібні точки, магазини, торгові мережі. Наявний асортимент секонд хенду на наших складах дозволить максимально заповнити Ваш магазин секонд-хенду і задовольнити потреби покупців.

склад одягу секонд-хенд
Оптовая торговля одеждой секонд хенд

   Успішно працюємо на ринку України більше 22 років. Надаємо всі необхідні документи і сертифікати на наш товар. Ви можете вибрати і переглянути товар всіх категорій на складі. У нас є можливість бронювання товару і привіз товару під замовлення. Ви можете купувати товар великим і дрібним оптом. Ви можете придбати секонд хенд в зручний для Вас час.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Оптовая торговля одеждой секонд хенд   До продажу ми пропонуємо товар вже зарекомендував себе на українському ринку одягу і взуття секонд хенду. Вся пропонована одяг секонд хенд пройшла гігієнічну обробку, що підтверджено відповідними сертифікатами. Для більш успішної роботи ми пропонуємо нашим клієнтам скористатися нашою системою замовлень, це відноситься, як до вже наявного секонду, так і до товару якого в даний момент немає в наявності на складі.

Телефонуйте!
+38 067 311 81 14
+38 067 310 00 35

Фотографії імпортованого секондхенда

 

Зворотній зв'язок